36 Comments

 1. Paulina

  Kell antigenas tiesiog saugo žmogaus organizmą nuo įvairiausių ligų. Jie kaip koks skydas ar detektorius neleidžiantis įsivystyti pavojingoms ligoms. Kiek yra žinoma kell antigeną turintys žmonės mažiau serga ir vėžiu.
  Kell antigeno naksčiau nepildavo tam kas jo neturėdavo nes jis galėdavo sulelti komplikacijas ir mutacijas tam kas jo neturi. (žinot vos ne kaip žudomo įrankis. Žinoma juokauju)

 2. Rita

  Šiandien buvau duoti kraujo, bet dėl Kell antigeno man jo nepriėmė… O šiandien jau 07.29

 3. Šią žinutę rašiau prieš 2 metus…
  O kuriame mieste ir kokioje įstaigoje neėmė kraujo?

 4. Rita, Šiauliuose kraują ima ne Nacionalinis kraujo centras, o UAB „Kraujo donorystės centras“. Jie kraujo su Kell neima. Bent taip skelbia jų tinklalapis.

 5. RrR

  Klaipedoje, kur yra Nacionalinis kraujo centras is manes neeme kraujo butent del kell antigeno.

 6. vesta

  labas. siandiena norejau duoti kraujo bet neleido nes pas mane kell.

 7. vesta

  sake kad krauja kell gal ims tik po nauju metu kai pasikeis kraujo tirimu mokesciai ligoninese. nes jiems per brandu tirti.

 8. O kurioje įstaigoje norėjote duoti kraujo? Nacionalinis kraujo centras Vilniuje ima. Rytoj kraujo akcijos metu dar pabandysiu išsiaiškinti, gal kažkuriuose filialuose NKC vis dėlto neima.

 9. Aivaras

  O tai jūs man atsakykit ką jie daro su tuo krauju kur yra Kell antigenas, jei jis netinkamas niekam?
  Išmeta jį, ar įrankius „praplauna” :)

 10. Nesupratau ironijos. Kraujas su Kell antigenu tinka ligoniams, kurie taip pat turi Kell.

  Tiesa, tik dabar pastebėjau, kad nuoroda į originalų naujienos šaltinį neveikia.

 11. Aivaras_neAIvaras

  nu bet jo neima iš manęs, nors esu pasiruošęs jį duoti. atvažiavo į įmone va ir neima. tipo eik ten į centrą gal paims…

 12. Įmonė t.y. UAB „Kraujo donorystės centras“? Tada taip, jie neima. Nacionalinis kraujo centras ima. Ir ima visuose padaliniuose (šito jų klausiau šeštadienį)

 13. Violeta, Nacionalinis kraujo centras paaiškino: „Kraujo komponentų su Kell antigenu reikia mažiau, nes tokių pacientų, kuriems jį reikia yra taip pat mažiau. Klaipėda mažesnis miestas, nei Vilnius, todėl jei nėra paciento, laikinai sustabdomas kraujo ėmimas iš asmenų, kurie turi Kell antigeną.“

 14. Giedrė

  Sveiki:) aš vakar sužinojau, kad esu reta 1grupes rezus – kell savininkė:)mano kraujo taip pat neėme Kauno kraujo centras…

 15. Zoja

  Kauno KDC vis dar neima kraujo su Kell antigenu… Gaila kad Lietuvoje yra žmonių kurie nori tapti kraujo donorais be atligio, bet jų retos kraujo grupės neima. Teks pasitarnauti Lietuvai ne tik krauju :)

 16. Kaune taip pat kraujo galima duoti LSMUL Kauno klinikų Kraujo centre (Eivenių g.2, Kaunas). Tik nežinau, ar ten ima su Kell.

 17. Rolandas

  Klaipedos nac.kraujo centras ima krauja kuris turi ” KELL”. Man paeme,2013 02 26. Krauja duodu nemokamai, jei duociau uz pinigus nezinau ar imtu

 18. remis

  Klaipėdoje NKC visus metus ėmė mano
  kraują su Kell, bet kovo mėnesį iš manęs jau nepaėmė. Sakė, kad su Kell nereikia. Gaila :(. P.S. esu nemokamas donoras.

 19. Agne

  Penktadieni nemokamai daviau kraujo NKC, buvo atykes i darboviete. Mano grupe AB R+ ir su teigiamu Kell antigenu. Krauja paeme.

 20. Tomas

  Siandien buvau Klaipedoje, kraujo donorystes centre. Mano Kraujo Grupe RH Du+, Kell +. Ispradziu nenorejo imti, bet kai pasakiau, kad nemokamai, pajeme.

 21. aiste

  kazkokios nesamones kad nepriima zmoniu krauja kuriame yra kell antigeno. As siandien pati tik suzinojau,kad pas mane toks yra,bet be jokio jaudulio prieme krauja.

 22. Šis įrašas rašytas daugiau nei prieš 6 metus. Iki tol neimdavo su Kell antigenu. Dabar ima.

 23. Rasa

  Šiandiena buvau Tauragėje priduoti nemokamai kraujo ir nepriima sužinojau kad antigenu turiu ir likau nesupratusi ar aš sergu. Kas tai yra, likau nesupratusi. Kad neįžeistų pasakė: šiuo momentu jūsų kraujo turime pakankamai kraujo centre.

 24. Steponas

  Mano kraujo grupe -AB +kell pries keleta men paeme Taurageje kraujo bet sendiena pasake kad tu toks retas kad dar tavo kraujas nesunaudotas :d jei reikes susisieksime su jumis :d tai ka daryti profilaktiskai uzsukti pameginti duoti krauja ar tiesiog isvis neduoti ir laukti skubaus skambucio :d zodziu smagus dalykas kai tavo kraujas melynas :d

 25. Beatričė

  Sveiki, šiandien buvau Nacionaliniame kraujo centre Kaune, tai kraujo neėmė dėl Kell antigeno. Labai nustebau, nes kraujo prieš 3 mėnesius buvau davusi Kauno klinikose. Tai pasakė, kad Kauno klinikos ima visų grupių kraują, net ir su Kell antigenu, nes iš paimto kraujo išsifiltruoja tai, ko reikia. O Nacionalinis kraujo centras turintiesiems Kell antigeną kraujo nepriima nuo šių metų pradžios. Labai nuliūdino :(

 26. Išties – NKC dabar neima, jei turi pakankamai kraujo su KELL atsargų. Rekomenduoja prieš vykstant į kraujo centrą paskambinti ir paklausti.
  Tiesa, kraują ne išfiltruoja, o supila pacientams, kurie irgi turi KELL.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.